Start-up

start-up

ServiceManago.pl to zaawansowany system CRM, do zarządzania działaniem twojego biznesu o bardzo przejrzystym wyglądzie. Został zaprojektowany z myślą o prostej i przystępnej obsłudze twojej firmy. Znajdziesz tutaj najważniejsze funkcję oraz możliwości automatyzacji żmudnej dokumentacji.

Twoja firma w jednym miejscu. Planuj, działaj i zarządzaj skuteczniej swoim klientami, zleceniami czy dokumentami. Zwiększ liczbę klientów, załatw formalności i znajdz więcej czasu dla siebie! Wszystko skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Automatyzacja

Nie musisz już przyjmować zleceń osobiście ani uzupełniać sterty dokumentów. Zaoszczędź swój czas i wykorzystaj go na działania biznesowe.

Magazyn

Sprzedawaj, kupuj w atrakcyjnych cenach lub wymieniaj się z innymi użytkownikami w ramach globalnego magazynu. Nie trać czasu na szukanie rzadkich części, sprzedawaj te, które Ci zalegają, a dla innych będą niezbędne!

Personalizacja

Sam decydujesz, które usługi będa znajdować się na Twojej szybkiej liście wyboru. Dostosuj cały system do charakteru Twojej firmy i prowadzonych przez Ciebie działań biznesowych.

2023
© Kacper Mo